Diederick Ensink - Iets te vieren

Nieuws

Munttheater zet het theaterprogramma in de spotlight tijdens sprankelende previewavond

Voorproefjes nieuwe theaterseizoen

Weert, mei 2026 – Gisteravond beleefde een bomvolle zaal theaterbezoekers een wervelende previewavond in Het Munttheater. Tijdens deze avond gaf het Weertse theater een goede indruk van wat er komend theaterseizoen 2026-2027 te verwachten is. Van muziek naar cabaret, met live-optredens, mooie interviews, trailers en verhalen. Met artiesten in de spotlight en een extra applaus voor de technici van het Munttheater voor de indrukwekkende lichtshow. 

 

Optredens

Diverse artiesten gaven live een voorproefje van hun theatervoorstelling, die komend seizoen avondvullend te zien is in het Munttheater. Presentator van de avond Diederick Ensink zong een nummer uit zijn liedjesprogramma ‘Iets te vieren? !”, Anna Sollewijn gaf een preview van haar voorstelling Anna's story of Amy over grootheid Amy Winehouse en mezzosopraan Lucy van Opera Compact zong – begeleid door Philip Seerden op vleugel - twee nummers uit Carmen. Daarnaast was er dans van Talent on the Move, cabaret van de Blauwe Vinkjes, muziek uit Musical Nights met David van den Tempel & Esmée Dekker en een voorproefje uit de voorstelling ‘Muziek verbindt’ van Harmonie St.-Joseph 1880 met de twee jonge talenten Brooklyn en Tijn. 
Naast deze live-optredens waren er veel trailers, persoonlijke filmpjes en fragmenten op het scherm te zien.

Interviews

Diederick interviewde directeur Sandra van Bree en de dames van Studio Spotlight. Maaike en Michelle hebben de nieuwe theaterbrochure vormgegeven. Daarnaast zijn ze – net als een aantal andere betrokkenen bij het Munttheater - geïnterviewd als onderdeel van de interviewserie ‘In de Spotlight. 

Al met al een sprankelende en gezellige theateravond, waarin het nieuwe en gevarieerde theaterprogramma van het Munttheater mooi werd uitgelicht. Dat belooft veel goed voor het komende theaterseizoen! De kaartverkoop van deze en nog veel meer voorstellingen via de website van het theater is nu gestart.

Winnaars in de spotlight!

zeven mensen met een prijscheque

Gisteren vielen tijdens de previewavond meerdere bezoekers in de prijzen! Aan het begin van de avond kregen drie bezoekers een afwijkende kleur spotlight toegewezen. Zij wonnen ieder een prachtige theaterserie: de Vriendinnenserie, de Toneelserie en de Lachen is Gezond-serie. Daarnaast maakten nog drie bezoekers kans op kaarten voor de voorstelling Daddy Cool door de gespeelde nummers van Diederick Ensink goed te raden. Ook zij gingen met een mooie prijs naar huis! Namens het Munttheater wensen we alle winnaars heel veel plezier bij de voorstellingen! 

 
 
 
 
Diederick Ensink - Iets te vieren

Deze theatermakers waren live te zien met een voorproefje van hun voorstelling